Colors: Purple Color

Masz ochotę zmienić swój styl życia na lepszy, zdrowszy? Połączyć odpowiednie odżywianie się z indywidualnie dopasowanym treningiem? Może czujesz potrzebę porozmawiania z kimś, kto spróbuje Cię zrozumieć i w jakimś stopniu pomóc Tobie przejść przez trudny etap? Mamy taką osobę w naszym regionie. Sport towarzyszy jej od dzieciństwa, a studiowanie dietetyki sprawia ogromną radość, umożliwia szeroko pojętą samorealizację oraz niesienie pomocy innym. Przed Wami bardzo ciekawa droga Zuzanny Zwolińskiej.

Jajol, czyli oczywiście Michał Janiszewski. Nie ukrywajmy, że większość osób zna go raczej z tej bardzo chwytliwej ksywki. Głównie kojarzymy go dzięki słupeckiej siatkówce, dla której zrobił swoje podczas przygody okupionej różnymi kontuzjami. Dziś nie będziemy jednak rozmawiać o tej dyscyplinie sportu. Można powiedzieć, że Michał rozpoczął nową przygodę, którą jest morsowanie. Jak to wpłynęło na jego zdrowie i jakie podstawowe rzeczy trzeba wiedzieć zanim zaczniemy zabawę z zimnymi kąpielami? Czas na krótką, konkretną rozmowę.

Człowiek, który pokazał, że jak się chce, to można tak naprawdę wszystko. Wielka inspiracja dla ludzi, chcących zmienić swoją sylwetkę i zacząć żyć zdrowo. Warto wiedzieć o istnieniu takiej osoby. Bardzo się cieszymy, że Krystian zgodził się odpowiedzieć na nasze pytania. Jak wypadła rozmowa? Sprawdźcie sami.