Motywacja, zaangażowanie, poświęcenie, rywalizacja, chęć zwycięstwa, dążenie do wyznaczonego celu, wiara we własne umiejętności - to wszystko powoduje, że sport staje się dla nas czymś więcej niż zwykłą grą. Nawet, jeśli traktujemy aktywność fizyczną jako rekreację. Zawsze jest jakiś cel, który koniec końców chcemy osiągnąć. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć dla Was niezależny portal, na którym każda osoba choć trochę interesująca się sportem, poczuje się jak w domu. Wyrażamy własne opinie i staramy się przekazać wiele ciekawostek związanych z funkcjonowaniem branży sportowej na terenie powiatu słupeckiego jak i poza nim. Jesteśmy otwarci na poruszanie wszystkich wątków, nawet tych kontrowersyjnych. Udostępniamy Wam treści, dzięki którym możecie poznać nie tylko jasną, ale także ciemną stronę sportu. Pamiętajmy jednak, że aktywność fizyczna potrafi wyzwolić w nas niebywale pozytywną energię, pozwolić nam przeżyć niesamowite emocje, a także zapamiętać na długo przepiękne chwile niezależnie od tego czy pełnimy rolę sportowca, czy też kibica. W słowach najważniejsza jest prawda i autentyczność, której zawsze pragniemy poświęcić największą uwagę.

Oferujemy naszej społeczności przeróżne rozwiązania w kwestii przekazu informacji. Znajdziesz u nas nie tylko szereg artykułów, opisujących wszelkie wydarzenia sportowe, ale także masę własnych przemyśleń na temat tego, co działo się bądź aktualnie dzieje w świecie sportu, dlatego warto regularnie zaglądać do zakładki LUŹNE PRZEMYŚLENIA. Nie zawsze prezentujemy treści w formie pisemnej. Posiadamy szeroki wachlarz możliwości, tworzymy PODCASTY, przeprowadzamy WYWIADY z zawodnikami, trenerami oraz działaczami sportowymi. Wychodzimy z otwartymi ramionami w kierunku naszych czytelników, więc jeśli macie ochotę podjąć ciekawy temat i przekazać światu własne myśli - piszcie do nas śmiało, używając maila lub kontaktując się z nami bezpośrednio poprzez Facebooka. Wasz autorski artykuł zawsze może wylądować na naszej stronie w specjalnej zakładce umieszczonej pod nazwą REFLEKSJE CZYTELNIKÓW!

 

Podczas przygotowań do startu postanowiliśmy, że stworzymy dla Was materiał, dzięki któremu trochę lepiej poznacie cele i założenia naszego projektu. Warto przecież wiedzieć co dokładnie chcemy Wam przekazywać i kto będzie za to odpowiedzialny. W skład naszego zespołu wchodzi czterech miłośników sportu. Poniżej zamieściliśmy dla Was kilkunastominutowy podcast, dzięki któremu zaczerpnięcie dodatkowej wiedzy dotyczącej projektu Sportowa „4”. Pozostaje przygotować jakiś zimny bądź ciepły napój, trochę przekąsek i rozsiąść się wygodnie w fotelu. Miłego słuchania!